کد خبر: ۱۷۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
با نگاهی بر شعارهای تند علیه لاریجانی؛
لحظه نیوز: شعار افراطیون به ویژه نزدیکان جبهه یک شبه تاسیس شده پایداری در محضر رهبر انقلاب علیه علی لاریجانی نشان می دهد که این گروه عصبانی برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود حتی حاضر نیستند در محضر رهبر انقلاب نیز دست از کنایه زدن و تندروی خود بردارند!
به گزارش لحظه نیوز در شب عزاداری شهادت سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع) در محضر رهبر معظم انقلاب اتفاقی روی داد که نشان می دهد برخی در کشور پا را از گلیم خود فراتر گذاشته و گوششان نیز به هیچ پند و نصیحت و اندرزی هم بدهکار نیست!

گزارش بیداران حاکیست، در شبی که سراسر جهان تشیع در شهادت امام سوم شیعیان می سوخت مراسمی در بیت رهبری برگزار شد که رییس مجلس شورای اسلامی نیز میهمان آن بود.

بر اساس این گزارش، گفته می شود در زمان ورود لاریجانی به محل مربوطه، برخی تندروها در کنایه به تصویب برجام در مجلس، شعارهایی از قبیل «امان نامه برجام؛ تلاش بی سرانجام»؛ «خواص بی بصیرت؛ مایه ننگ ملت»؛ «امان نامه برجام؛ تلاش بی سرانجام»؛ «مرگ بر منافق» و «هیها منا الذله» سر دادند.

جالب این که همین عده اندک و قلیل شب قبل از آن نیز در زمان حضور رییس جمهور روحانی چنین شعارهایی را سر داده بودند.

نگاهی بر تحرکات پایداری ها در مجلس و همچنین حامیان آن ها در جامعه نشان می دهد که این گروه اندک و قلیل علی رغم نام گذاری امسال به نام سال "دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی" توسط رهبر معظم انقلاب و همچنین تاکیدات معظم له در طول سال بر جلوگیری از تنش و چند دستگی در کشور با حفظ نقدهای دلسوزانه و مشفقانه اما برخی با نادیده گرفتن این تاکیدات مهم همچنان بر طبل تفرقه و تنش در کشور کوبیده و متاسفانه کار را تا جایی پیش بردند که در شب شهادت سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع) و در محضر رهبر انقلاب نیز دست از شعار دادن و کنایه زدن برنداشته  و به رفتار ناپسند خود ادامه می دهند.

به نظر می رسد تصویب برجام و به قول رییس جمهور کساد شدن بازار برخی دلالان تحریم بدجوری بعضی را در داخل کشور عصبانی کرده است.

به هر حال؛ رفتاری که چند شب قبل مخالفین برجام در محضر رهبر انقلاب صورت دادند را نه تنها یک اعتراض ساده بلکه باید یک گستاخی تمام قد دانست زیرا از یک سو آنان در شب شهادت سرور و سالار شهیدان و در زمانی که دنیای اسلام به ویژه تشیع سوگوار بوده و از سوی دیگر میزبان این مراسم نیز مقام معظم رهبری بودند دست به چنین رفتاری زدند.

رفتاری که به هیچ عنوان با معیارها و ارزش های انقلاب اسلامی سازگار نبوده و در شان و منزلت کارگزاران کشور به ویژه رییس جمهور و رییس مجلس آن نیست.


منبع: بیداران
نام:
ایمیل:
* نظر: