کد خبر: ۴۹۲۰۴
تاریخ انتشار:۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
با نگاهی به انتخابات اخیر؛
چرا میگلی نژاد گزینه خوبی برای شهرداری بوشهر نیست؟
لحظه نیوز: بعضی با اشاره به حضور وی در زمان انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم در مراسم استقبال از رییسی، نامزد اصولگرایان در مصلای نماز جمعه بوشهر، عقیده دارند میگلی نژاد نمی تواند در این دوره هم تعامل خوبی با دولتی ها برای جذب اعتبارات ایجاد کند.
به گزارش لحظه نیوز تلاش ها توسط برخی حامیان غلامعلی میگلی نژاد، شهردار فعلی بوشهر در شورای شهر برای انتخاب دوباره وی به عنوان شهردار در دوره پنجم شورا ادامه دارد.

میگلی نژاد که به اذعان حامیان وی در دوره قبل توانسته برخی فعالیت ها را در شهر انجام بدهد اما با نقد جدی بعضی اعضای شورای پنجم شهر مواجه است.

برخی منتقدین میگلی نژاد در شورای شهر خواستار حضور شهردار تازه نفس و البته همفکر دولت هستند.

میگلی نژاد که در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم از حامیان و فعالین ستاد قالیباف بوده است نتوانست تعامل خوبی با استانداری بوشهر برقرار کرده و به همین دلیل برخی عقیده دارند وی فرصت ها را از دست داده است.

همچنین بعضی با اشاره به حضور وی در زمان انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم در مراسم استقبال از رییسی، نامزد اصولگرایان در مصلای نماز جمعه بوشهر، عقیده دارند میگلی نژاد نمی تواند در این دوره هم تعامل خوبی با دولتی ها برای جذب اعتبارات ایجاد کند.

در واقع منتقدین میگلی نژاد عقیده دارند همچون کلانشهرها به ویژه تهران، بوشهر نیز نیاز به خانه تکانی در شهرداری داشته و باید مدیرانی همفکر و هم جهت با دولت بر سر کار بیایند تا ضمن تعامل با مسئولین دولتی بتوانند اعتبارات خوبی را به این شهرداری تزریق نمایند.

به هر حال؛ شورای شهر بوشهر که به نظر می رسد ترکیب آن متفاوت تر از دوره های قبل است باید این نکته مهم را مدنظر قرار دهد که شهرداری بوشهر نیازمند خانه تکانی و دمیدن روحی تازه بوده و به همین دلیل همچنانکه مردم در انتخابات اخیر دوباره به روحانی و تفکرات وی اعتماد کردند، آنان نیز باید از نیرویی هم جریان و همفکر دولت استفاده کرده تا شهردار آینده بتواند ضمن تعامل با دولت در جذب اعتبارات موفق بوده و خدمات بهتری به شهروندان بوشهری ارایه بدهد.